Bestuur en commissies

Home/Bestuur en commissies

Bestuur VC Kessel

Voorzitter Vacant voorzitter@vckessel.nl
Secretaris Gertie Litjens secretariaat@vckessel.nl
Penningmeester Henk Geertsma penningmeester@vckessel.nl
Ledenadministratie Jac van Soest ledenadministratie@vckessel.nl
Jeugd Henriëtte van Schaffelaar jeugd@vckessel.nl
Technische Commissie Vacant tc@vckessel.nl
PR, Evenementen en Sponsoring Vester Peeters pr@vckessel.nl
Hemelvaartstoernooi Vacant hemelvaartstoernooi@vckessel.nl
Nieuwjaarstoernooi Marijn van Duijl nieuwjaarstoernooi@vckessel.nl

Commissies VC Kessel

Voorzitter Vacant tc@vckessel.nl
Ledenadministratie Jac van Soest ledenadministratie@vckessel.nl
Scheidsrechterszaken Michel Geurts arbitrage@vckessel.nl
Trainerszaken Vacant trainerszaken@vckessel.nl
Bekerwedstrijden Michel Geurts michel@vckessel.nl
Teamzaken Vacant teamzaken@vckessel.nl
Materialen Henk Geertsma materialen@vckessel.nl
Opleidingen Henriëtte van Schaffelaar henriette@vckessel.nl
Connectie Jeugdcommissie Henriëtte van Schaffelaar jeugd@vckessel.nl
Voorzitter Henriëtte van Schaffelaar jeugd@vckessel.nl
Leden Erny Peeters
Rogier Relouw
Yvonne Hoeijmakers
Yvonne Hendriks
jeugdcommissie@vckessel.nl
Opleidingen Henriëtte van Schaffelaar henriette@vckessel.nl
Connectie Technische Commissie Henriëtte van Schaffelaar henriette@vckessel.nl
Voorzitter Vester Peeters pr@vckessel.nl
Evenementen Ayla Verstappen
Eef Pieters
Leonie Nijssen
Webmaster Rob Geertsma website@vckessel.nl
Fotografie Jaap van ’t Ooster foto@vckessel.nl
Perscontact & Media Vester Peeters pr@vckessel.nl
Voorzitter Harrie Peeters kantine@vckessel.nl
Bardiensten Harrie Peeters kantine@vckessel.nl
Penningmeester Henk Geertsma penningmeester@vckessel.nl
Voorraadbeheer Jos Peeten voorraadkantine@vckessel.nl
Afvalverwerking Jac van Soest
Interieur Mandy Poulissen
Voorzitter Tom Bouwens hemelvaartstoernooi@vckessel.nl
PR & Media Vester Peeters pr@vckessel.nl
Penningmeester / lid Henk Geertsma penningmeester@vckessel.nl
Personeel Tom Bouwens hemelvaartstoernooi@vckessel.nl
Wedstrijdzaken Koen van den Beuken
Geluid en techniek Sjors van den Beuken
Lid Sanne van ’t Ooster
Ayla Verstappen
Maud van den Beuken
Yvonne Sonnemans
Lid / PR & Media Marijn van Duijl nieuwjaarstoernooi@vckessel.nl
Lid Lotte van ’t Ooster

Danielle Geujen

Anouk Rutten

Voorzitter Vester Peeters sponsoring@vckessel.nl
Lid vacant
Ophangen borden Henk Geertsma borden@vckessel.nl
Contactpersoon leverancier Marian Wolters kleding@vckessel.nl
Lid Henriëtte van Schaffelaar
Beheer Jose & Nico Janssen nettenverhuur@vckessel.nl
Lid Jack Jeurissen
Michel Geurts